Zimowa przygoda na Karaibach

Bądź tam, gdzie jest słońce i piaszczyste plaże, a czas płynie w rytmie reggae!

Grenada – wyspa pachnąca tysiącem przypraw i czekoladą przywita Cię słońcem i morzem o niepowtarzalnym kolorze. Stąd w zaledwie w kilka godzin dopłyniesz do jednego z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Tobago Cays to zapierający dech w piersiach mały archipelag bezludnych wysp otoczony rafami koralowymi. To idealne miejsce do snoreklingu (na pewno spotkacie żółwie morskie, tysiące kolorowych ryb, a także piękne papugoryby i dostojnie poruszające się płaszczki!). Wokół bezludnych wysepek o śnieżnobiałym piasku spotkacie tzw. boat boys, poruszających się na szybkich drewnianych łodziach. Chętnie pomogą Ci w zacumowaniu, a rano przypłyną z przepysznym ciastem bananowym. Można też u nich zamówić świeżo złowioną rybę dostarczoną wprost na jacht lub kolację z homarami podaną na bezludnej wyspie.

Pozostałe aktualności

Dlaczego w tym roku postawić na czarter w Chorwacji? 7 powodów, by żeglować z The Yachting Club

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od najpiękniejszej pory roku – słonecznych wakacji w Europie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie w tym roku spędzić wakacje z rodziną i przyjaciółmi i wolicie unikać zatłoczonych środków transportu oraz dużych skupisk ludzkich, to właśnie czarter katamaranu w Chorwacji jest najlepszym pomysłem i świetną alternatywą dla hoteli oraz dużych statków wycieczkowych.

Czartery w Dubrowniku!

Otwieramy kolejną bazę czarterową w Chorwacji – zapraszamy na żeglarskie wakacje w Dubrowniku.

Karaiby przez cały rok!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Od tego roku nasza baza na Karaibach będzie otwarta przez cały rok, zapraszamy więc na wspaniałe żeglarskie wakacje na pokładzie katamaranów Lagoon.

Pokaż starsze aktualności