Spotkajmy się w Zagrzebiu

największe targi czarterowe branży B2B – ICE2018!

Od 2 do 4 listopada będziemy uczestniczyć w najważniejszym wydarzeniu targowym tej jesieni – zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas podczas targów ICE2018 w Zagrzebiu i rezerwacji czarterów. Podczas targów obowiązują atrakcyjne promocje!

W naszej ofercie czarterowej znajdują się nowe (i bardzo nowoczesne) katamarany Lagoon, które możecie wyczarterować w Chorwacji (baza w Szybeniku), na Karaibach (baza na Grenadzie) oraz w naszej nowej bazie w Grecji (Ateny / Pireus). Oferujemy jachty dostępne w formule bareboats oraz z profesjonalną załogą. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę i zadbamy o każdy aspekt czarteru.

Spotkajmy się w Zagrzebiu – czekamy na Ciebie na stoisku nr E71!
Ivana Malinić: ivana.malinic@the-yachting-club.com, +385 99 5554 321
Maciej Stompór: maciej.stompor@the-yachting-club.com, +48 662 148 277

Pozostałe aktualności

Dlaczego w tym roku postawić na czarter w Chorwacji? 7 powodów, by żeglować z The Yachting Club

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od najpiękniejszej pory roku – słonecznych wakacji w Europie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie w tym roku spędzić wakacje z rodziną i przyjaciółmi i wolicie unikać zatłoczonych środków transportu oraz dużych skupisk ludzkich, to właśnie czarter katamaranu w Chorwacji jest najlepszym pomysłem i świetną alternatywą dla hoteli oraz dużych statków wycieczkowych.

Czartery w Dubrowniku!

Otwieramy kolejną bazę czarterową w Chorwacji – zapraszamy na żeglarskie wakacje w Dubrowniku.

Karaiby przez cały rok!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Od tego roku nasza baza na Karaibach będzie otwarta przez cały rok, zapraszamy więc na wspaniałe żeglarskie wakacje na pokładzie katamaranów Lagoon.

Pokaż starsze aktualności