Pierwszy raz na żaglach?

BEZ OBAW - BĘDZIESZ SIĘ DOSKONALE BAWIĆ!

ikona

AHOJ
PODRÓŻNICY!

Czekają na Was ciche, romantyczne zatoczki, historyczne szlaki morskie, puste plaże i bezludne wyspy. W The Yachting Club wierzymy, że podróż smakuje najlepiej, gdy sami możemy coś odkryć i być w miejscach, których nikt (lub prawie nikt) nie zna. Przepłynęliśmy kilkadziesiąt tysięcy mil morskich we wszystkich szerokościach geograficznych, dlatego możemy zabrać Was w miejsca, które Was zachwycą.

WYBIERZ Z SIĘ Z NAMI W BEZPIECZNY I KOMFORTOWY REJS!

JAK WYBRAĆ MIEJSCE NA REJS?

Latem najlepiej żeglować w Europie: w Chorwacji lub Grecji, a zimę warto spędzić na Grenadzie, pływając po turkusowym Morzu Karaibskim. Chętnie podpowiemy, gdzie spędzić najlepsze wakacje w wybranym przez ciebie terminie.

Z KIM PŁYWAĆ?

Zbierz załogę: zaproś na pokład rodzinę i przyjaciół. Na naszych jachtach może żeglować od nawet 14 osób. Możesz też skorzystać z opcji czarteru pojedynczej kabiny i poznać nowych ludzi. Wybór należy do Ciebie – to będą niezapomniane wakacje!

JAKI JACHT JEST NAJLEPSZY?

Pomożemy Ci znaleźć jacht idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Doskonale znamy każdą oferowaną łódź, więc doradzimy, którą jednostkę wybrać na rodzinne wakacje z dziećmi, a która lepiej sprawdzi się podczas szalonego urlopu z przyjaciółmi..


O żeglowaniu wiemy wszystko

Zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie żeglarskie, docierając do wszystkich proponowanych przez nas miejsc. Oferujemy starannie dobrane jachty, indywidualne zaplanowane trasy i profesjonalne doradztwo w zakresie celu podróży – a wszystko po to, by Twój urlop był niezapomniany.

Łatwy proces rejestracji

Jesteśmy po to, by pomóc Ci na każdym etapie rezerwacji i czarteru. Zapewniamy sprawną, szybką i profesjonalną obsługę klienta.

Przejrzyste zasady

Wybierz jacht, budżet i zakres usług, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania, bez ukrytych kosztów.

Nie jesteś żeglarzem?

To żaden problem! Patent żeglarski nie będzie Ci potrzebny. Oferujemy możliwość czarteru wraz z doświadczonym kapitanem. Nasz skipper nie tylko pewną ręką poprowadzi wybrany przez Ciebie jacht, będzie też Waszym przewodnikiem i dobrym duchem załogi.

Zaufaj eskpertom

Przez wiele lat poznawaliśmy tajniki branży jachtowej, pogłębiając wiedzę i szlifując swoje umiejętności. Opłynęliśmy każdy z polecanych akwenów, gromadząc doświadczenie, którym uwielbiamy się dzielić.

Znajdź rejs dla siebie