DLACZEGO MY?

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Zorganizowaliśmy setki czarterów i urlopów pod żaglami w najatrakcyjniejszych miejscach na kuli ziemskiej, a także wiele żeglarskich ekspedycji przez burzliwe wody Przylądka Horn i Przejście Północno-Zachodniego

WŁASNA FLOTA

Posiadamy własne jachty dostępne na Morzu Bałtyckim, w Chorwacji, Włoszech, Grecji i na Karaibach. Wspólnie z naszym partnerem – firmą Dobre Jachty sp. z o.o. – prowadzimy projekt Yachtvestment, polegający na zakupie katamaranu w formie przynoszącej wymierne korzyści inwestycji finansowej.

DOBRZE WIEMY, DOKĄD PŁYNIEMY

Osobiście dotarliśmy pod żaglami do każdego z polecanych przez nas miejsc i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy starannie wyselekcjonowane jachty, indywidualnie zaplanowane trasy i profesjonalne doradztwo w zakresie celu podróży – a wszystko po to, by Twój urlop był niezapomniany.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Naszą zasadą jest informowanie szczegółowo o wszystkich kosztach, tak byś miał pewność, że dokładnie znasz wszystkie ceny. Nasz zespół jest zawsze chętny do pomocy i udzieli odpowiedzi na każde pytanie.

ROBIMY TO CO KOCHAMY, KOCHAMY TO CO ROBIMY.

Możemy się poszczycić zespołem najlepszych profesjonalistów, którzy dbają o to, by Twój urlop był udany. Poznaliśmy od podszewki tajniki żeglarstwa:

  • ekstremalne żeglarstwo
  • produkcja luksusowych katamaranów
  • wyścigi oceaniczne

To właśnie my!

IVANA MALINIĆ

Office Manager

Ivana przywita Cię w naszej bazie w Marinie Mandalina i przygotuje check-in/check-out w taki sposób, byś wiedział wszystko, co potrzebne podczas czarteru i jak najszybciej mógł rozpocząć swoje żeglarskie wakacje.

Zawsze chętnie odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące czarteru. Pomoże znaleźć najlepszy jacht na twój urlop i podpowie, jak przygotować się do rejsu.

ZORHAN HULJEV

Service Specialist

Zoran Huljev jest mistrzem elektryki jachtowej. Już od ponad 15 lat zajmuje się jachtami, a od 7 lat jest związany z branżą czarterową. Dba, aby twój katamaran był świetnie przygotowany do czarteru, a jeśli w trakcie podróży będziesz miał jakiekolwiek pytania techniczne, wystarczy że do niego zadzwonisz.

Żeglarstwo to nie jedyna pasja Zorana – uwielbia także Kung’fu, a jego żona jest mistrzem europejskim MMA.

MACIEJ STOMPÓR

Od ponad 15 lat związany z branżą żeglarską, posiada dogłębną wiedzę na temat przemysłu jachtowego. W firmie jest wyrocznią, gdy chodzi o rozbudowę naszej floty, a także cennym źródłem informacji o różnych typach jachtów.

To człowiek, z którym chciałoby się popłynąć w rejs dookoła świata – zawsze pełen optymizmu i gotowy do działania. Prywatnie zapalony żeglarz regatowy – jest zawsze tam, gdzie liczy się prędkość i adrenalina, startował m.in w Sailing Champions League, St Maarten Heineken Regatta oraz Volvo Ocean Race: Legend.

JAROSŁAW CHŁOPEK

Żeglarz, który wie wszystko na temat jachtów i liczb. Rozpoczął swoją karierę zawodową od branży finansowej, jednak wkrótce zamienił garnitur na sztormiak.

To on stoi za naszym programem inwestycyjnym – Yachtvestment TM, dzięki któremu możesz zostać właścicielem katamaranu i całkiem nieźle na tym zarobić. Prywatnie uwielbia żeglarskie wyzwania, kilkakrotnie startował w regatach transatlantyckich ARC.

WANDA STOMPÓR

Marketing & PR Manager

Troszczy się o wizerunek The Yachting Club, czuwa nad wszystkimi projektami reklamowymi oraz promocyjnymi i jest w stałym kontakcie z dziennikarzami.

Wanda dba też o to, by w naszym magazynie zawsze były bardzo-potrzebne-rzeczy, takie jak stand up paddle, kajaki, zestawy do nurkowania, zabawki dmuchane, piłki, karty do gry i tym podobne gadżety. Wanda prowadzi nasze profile na Facebooku i Instagramie i bardzo cieszy się z każdego nowego polubienia. Prywatnie jest mamą dwóch małych rozrabiaków, którzy z całą pewnością wyrosną na dzielnych żeglarzy.

Przeczytaj

Polityka prywatności