Nowe katamarany w naszej flocie!

Wybierz jacht idealny dla Ciebie!

Powiększamy naszą flotę w Grecji i Chorwacji! Już od wiosny w naszych bazach w Pireusie i Szybeniku będą dostępne nowe katamarany Lagoon 50 oraz Lagoon 40. Pływający w Chorwacji Lagoon 50 to wyjątkowy, bardzo komfortowy katamaran czarterowany ze skipperem, na którym znajduje się 6 kabin i 6 łazienek oraz 2 kabiny dla załogi. Ogromny kokpit jest wprost idealny na długie letnie wakacje pod żaglami.
Nieco mniejsze, ale również bardzo wygodne i nowoczesne katamarany Lagoon 40 zasilą w tym roku nasze bazy zarówno w Grecji, jak i w Chorwacji. Lagoon 40 to wygodny, rodzinny katamaran, dzięki któremu spędzicie komfortowe wakacje na jachcie. Czekają na was 4 bardzo wygodne kabiny dwuosobowe, salon z kuchnią oraz kokpit i duży pokład dziobowy.

Pozostałe aktualności

Żeglowanie z dziećmi

Żeglarskie wakacje z dziećmi – na czym pływać, o czym pamiętać i kiedy wyruszyć w pierwszy rejs? Wakacje na katamaranie to wspaniały sposób na rodzinne wakacje, nie tylko dla zaprawionych w bojach żeglarzy, ale i dla osób, które nigdy wcześniej nie pływały. Wypoczywanie na pokładzie jachtu może Wam przynieść wiele radości i jest świetnym sposobem […]

Jesień w Chorwacji

Poznajcie naszą subiektywną listę najważniejszych jesiennych atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić podczas czarteru w Chorwacji.

Pokaż starsze aktualności