Nowe katamarany w naszej flocie!

Wybierz jacht idealny dla Ciebie!

Powiększamy naszą flotę w Grecji i Chorwacji! Już od wiosny w naszych bazach w Pireusie i Szybeniku będą dostępne nowe katamarany Lagoon 50 oraz Lagoon 40. Pływający w Chorwacji Lagoon 50 to wyjątkowy, bardzo komfortowy katamaran czarterowany ze skipperem, na którym znajduje się 6 kabin i 6 łazienek oraz 2 kabiny dla załogi. Ogromny kokpit jest wprost idealny na długie letnie wakacje pod żaglami.
Nieco mniejsze, ale również bardzo wygodne i nowoczesne katamarany Lagoon 40 zasilą w tym roku nasze bazy zarówno w Grecji, jak i w Chorwacji. Lagoon 40 to wygodny, rodzinny katamaran, dzięki któremu spędzicie komfortowe wakacje na jachcie. Czekają na was 4 bardzo wygodne kabiny dwuosobowe, salon z kuchnią oraz kokpit i duży pokład dziobowy.

Pozostałe aktualności

Dlaczego w tym roku postawić na czarter w Chorwacji? 7 powodów, by żeglować z The Yachting Club

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od najpiękniejszej pory roku – słonecznych wakacji w Europie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie w tym roku spędzić wakacje z rodziną i przyjaciółmi i wolicie unikać zatłoczonych środków transportu oraz dużych skupisk ludzkich, to właśnie czarter katamaranu w Chorwacji jest najlepszym pomysłem i świetną alternatywą dla hoteli oraz dużych statków wycieczkowych.

Czartery w Dubrowniku!

Otwieramy kolejną bazę czarterową w Chorwacji – zapraszamy na żeglarskie wakacje w Dubrowniku.

Karaiby przez cały rok!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Od tego roku nasza baza na Karaibach będzie otwarta przez cały rok, zapraszamy więc na wspaniałe żeglarskie wakacje na pokładzie katamaranów Lagoon.

Pokaż starsze aktualności