Ice Cat

> Lagoon 42

Rok 2018
Kabiny / Liczba osób: 4+2 / 12
Łazienki: 4
Zbiornik paliwa: 1000 l
Zbiornik wody: 350 l

IkonaOpis

Katamaran 42 „Ice Cat” pływa we flocie The Yachting Club od nowości, czyli od 2018 roku. Latem jacht stacjonuje w naszej chorwackiej bazie w Marinie Mandalina, a w listopadzie przepływa na turkusowe wody Morza Karaibskiego, do naszej bazy na Grenadzie.

„Ice Cat” posiada cztery dwuosobowe kabiny z podwójnymi łóżkami i łazienkami. W kabinach znajdują się szafy oraz schowki, w których z łatwością schowacie swoje stroje oraz przedmioty codziennego użytku. Dodatkowo na dziobie znajdują się dwie kabiny jednoosobowe, w których może podróżować załoga lub ktoś z gości. W sumie na katamaranie Lagoon 42 „Ice Cat” może podróżować 12 osób (w salonie znajduje się rozkładana dwuosobowa kanapa).

Lagoon 42 „Ice Cat” to katamaran żaglowy, który nie tylko świetnie żegluje, ale jest również bardzo komfortowy i przestronny. Salon, doskonale doświetlony przez duże okna, jest dobrym miejscem do wypoczynku, podobnie jak duży kokpit czy górny pokład z materacem do opalania – najlepsze miejsce do relaksu podczas żeglarskich wakacji. Warto zwrócić również uwagę na duże platformy rufowe, które przydają się szczególnie podczas kąpieli na kotwicowiskach. Na rufie znajduje się także zewnętrzny prysznic z ciepłą i zimną wodą, pod którym można spłukać się po pływaniu w morzu.

Jak każdy nasz katamaran czarterowy, także Lagoon 42 „Ice Cat”, jest świetnie przygotowany do czarterów. W dniu zaokrętowania będą na was czekać komplety pachnącej pościeli i ręczniki, a w kuchni znajdziecie wszystko, co potrzebne do przygotowywania posiłków: komplet garnków, patelnie, naczynia, kieliszki do wina, kawiarka, ekspres do kawy i shaker do drinków. Na wyposażeniu kuchni znajduje się dwupalnikowa kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka i zamrażarka oraz lodówka w kokpicie, w której można chłodzić na przykład zimne napoje.

Zachęcamy do wypożyczenia na czarter kajaka, stand up paddle, zestawów do snorkelingu oraz dmuchanych materacy, które z pewnością umilą rejs i uatrakcyjnią wasze żeglarskie wakacje.

Model Lagoon 42 jest niezwykle udanym modelem, docenionym w wielu prestiżowych konkursach. Jacht jest zdobywcą m.in. takich nagród jak: Asia Boating Award 2016, Sailing Today Awards 2016 Multihull, Sail Boats 2016, Crusing World Boat of The Year 2017.

Długość: 13,96 m
Szerokość: 7,87 m
Zanurzenie: 1,3 m
Silnik: 2 x 54 KM
Powierzchnia grota:
Powierzchnia foka:
Łączna powierzchnia ożaglowania:

Ogólne

koja w części dziobowej
górny pokład
odsalarka
wiatraczki w salonie
wiatraczki w kabinach
podłoga teakowa w kokpicie
zbiornik czarnej wody
pościel
ręczniki

Kuchnia

Kuchenka gazowa
Kawiarka
Wyposażenie kuchenne (garnki, naczynia, sztućce)
Piekarnik gazowy
Lodówka
Zamrażarka
Kostkarka do lodu
Dodatkowa lodówka
Ekspres do kawy Dolce Gusto

Rozrywka

Głośniki w salonie
Głośniki w kokpicie
WIFI
Bluetooth
MP3

Pokład

Kotwica z łańcuchem
Platforma kąpielowa
Materace w kokpicie
Stół w kokpicie
Prysznic w kokpicie
Elektryczna winda kotwiczna
Drabinka kąpielowa
Wysięgniki do pontonu
Sztywne bimini
Ponton (RIB)
Silnik do pontonu 5 KM
Elektryczny kabestan manewrowy

Nawigacja

Radio VHF
Autopilot
Kompas
Wielofunkcyjny wyświetlacz GPS z mapą elektroniczną przy kole sterowym
Log
Wiatromierz
Echosonda
Mapy
Locja
Navtex

Elektronika

Ładowarka
Gniazda 220V
Akumulatory serwisowe
Podłączenie brzegowe 220
Generator
Bojler ciepłej wody
Przetwornica
Gniazda USB
System monitorowania akumulatorów

ikonaUdogodnienia

  • WiFi
  • Bluetooth, MP3
  • Ekspres do kawy Dolce Gusto
  • RIB
  • Odsalarka