El Paso

> Lagoon 40

Rok 2019
Kabiny / Liczba osób: 4+2 / 12
Łazienki: 4
Zbiornik paliwa: 400 l
Zbiornik wody: 300 l

IkonaOpis

Katamaran Lagoon 40 „El Paso” to jeden z naszych najnowszych nabytków. Jacht został wyprodukowany w stoczni Lagoon we Francji w grudniu 2018 roku, a na początku 2019 roku odebraliśmy go ze stoczni i przeprowadziliśmy do bazy The Yachting Club w Marinie Mandalina w Szybeniku.

Katamaran „El Paso” to bardzo wygodna i przestronna łódka, na pokładzie której spędzicie niezapomniane wakacje. Na jachcie znajdują się cztery kabiny z wygodnymi dwuosobowymi łóżkami i łazienkami z prysznicem oraz elektrycznymi toaletami. Na dziobie znajdują się dwie kabiny pojedyncze, w których może spać skipper lub hostessa albo ktoś z gości. Doliczając miejsce do spania w salonie (rozkładana kanapa dwuosobowa) mamy w sumie możliwość podróżowania w 12 osób.

Dużym atutem katamaranu Lagoon 40 „El Paso” jest przestrzeń w kokpicie oraz na przednim pokładzie. W kokpicie wygodnie może wypoczywać cała wasza załoga – mamy tu do dyspozycji dużą kanapę ze stołem jadalnianym, leżankę oraz kanapę na rufie. Kolejną bardzo fajną sprawą na katamaranie Lagoon 40 „El Paso” są duże, szerokie platformy kąpielowe na rufie – idealne podczas kąpieli morskich na kotwicowiskach i w zacisznych zatoczkach. Na dziobie znajduje się kolejne miejsce do wypoczynku – duży materac do opalania.

Podłoga kokpitu wyłożona jest pięknym teakiem, który wpływa na komfort podróży. Kuchnia, jak w przypadku wszystkich jachtów z floty The Yachting Club, jest w pełni przygotowana do żeglarskich wakacji. Znajduje się w niej komplet naczyń, sztućce, kieliszki do wina, kawiarka, ekspres do kawy i shaker do drinków. Wypoczynek możecie umilić sobie ulubioną muzyką, gdyż na jachcie znajduje się odtwarzacz płyt CD, a głośniki są zainstalowane w salonie oraz w kokpicie.

W naszej bazie istnieje możliwość wynajęcia kajaka, stand up paddle, zestawów do skorkelingu i dmuchanych materacy, które jeszcze bardziej umilą i urozmaicą rejs wzdłuż chorwackiego wybrzeża.

Długość: 11,74 m
Szerokość: 6,76 m
Zanurzenie: 1,35 m
Silnik: 2x29 KM
Powierzchnia grota:
Powierzchnia foka:
Łączna powierzchnia ożaglowania:

Ogólne

koja w części dziobowej
wiatraczki w salonie
wiatraczki w kabinach
zbiornik czarnej wody
pościel
ręczniki

Kuchnia

Kuchenka gazowa
Kawiarka
Wyposażenie kuchenne (garnki, naczynia, sztućce)
Piekarnik gazowy
Lodówka
Ekspres do kawy Dolce Gusto

Rozrywka

Głośniki w salonie
Głośniki w kokpicie
WIFI

Pokład

Kotwica z łańcuchem
Bimini
Materace w kokpicie
Stół w kokpicie
Prysznic w kokpicie
Elektryczna winda kotwiczna
Drabinka kąpielowa
Wysięgniki do pontonu
Ponton (RIB)
Silnik do pontonu 20 KM
Elektryczny kabestan manewrowy

Nawigacja

Radio VHF
Autopilot
Kompas
Wielofunkcyjny wyświetlacz GPS z mapą elektroniczną przy kole sterowym
Log
Wiatromierz
Echosonda
Mapy
Locja
Navtex

Elektronika

Ładowarka
Gniazda 220V
Akumulatory serwisowe
Podłączenie brzegowe 220
Bojler ciepłej wody
Przetwornica
System monitorowania akumulatorów

ikonaUdogodnienia

  • Ekspres do kawy Dolce Gusto
  • WiFi
  • Bluetooth
  • Inwerter
  • RIB