Black Cat

> Lagoon 39

Rok 2015
Kabiny / Liczba osób: 4 / 12
Łazienki: 4
Zbiornik paliwa: 400 l
Zbiornik wody: 600 l

IkonaOpis

Lagoon 39 „Black Cat” to pierwszy katamaran, który pojawił się we flocie The Yachting Club. Rozpoczął swoją czarterową pracę od bazy w Szybeniku, w marinie Mandalina i od tego czasu pływa z naszymi Gośćmi po wodach Morza Adriatyckiego. „Black Cat” został wyprodukowany we Francji w roku 2015 i już na etapie jego budowy skonfigurowaliśmy i wyposażyliśmy go w sposób gwarantujący komfortowe żeglowanie nie tylko w trakcie upalnego lata, ale także poza sezonem. Dlatego właśnie na katamaranie „Black Cat” znajduje się między innymi Webasto, czyli ogrzewanie, które może przydać się podczas wiosennych, czy późnojesiennych, a nawet zimowych rejsów.

Model Lagoon 39 to jeden z najpopularniejszych modeli katamaranów czarterowych cenionych przez idealne proporcje między komfortem żeglugi, właściwościami nautycznymi i ceną czarteru. Na pokładzie katamaranu „Black Cat” znajdują się 4 dwuosobowe kabiny z łazienkami oraz dwie pojedyncze kabiny na dziobie, w których może spać załoga lub goście. W sumie więc na katamaranie „Black Cat” może podróżować 12 osób (miejsca w kabinach oraz rozkładana dwuosobowa sofa w salonie). Kabiny dziobowe będą też fajnym miejscem do spania dla dzieci.

Jacht Lagoon 39 jest często wybierany przez rodziny z dziećmi. W ogóle katamarany to idealne jednostki do żeglugi nawet z najmłodszymi żeglarzami z uwagi na niemal całkowity brak przechyłów i dużą przestrzeń zarówno w środku, jak i w kokpicie czy na dziobie. A siatki rozwieszone pomiędzy pływakami na dziobie jachtu to ulubione miejsce wszystkich dzieci, które traktują to miejsce jako trampolinę lub punkt obserwacyjny.

Stanowisko sternika znajduje się na półpokładzie, gwarantującym dobrą widoczność i jednoczesny kontakt z resztą załogi wypoczywającą w kokpicie lub na dziobie.

Wspólne posiłki można zjeść przy dużym stole w kokpicie lub w salonie. Praktyczna kuchnia pozwala na przygotowanie smacznych dań dla wszystkich gości – na wyposażeniu katamaranu Lagoon 39 „Black Cat” znajdują się wszystkie potrzebne rzeczy: garnki, sztućce, naczynia, kieliszki do wina, kawiarka, ekspres do kawy oraz shaker do drinków. Jeśli będziecie mieli ochotę uciec od zgiełku nadmorskich miejscowości i przez kilka dni zatrzymywać się na kotwicowiskach i przy bezludnych wyspach, to z łatwością przygotuje posiłki dla waszej załogi (dwupalnikowa kuchnia z piekarnikiem gazowym, w którym możecie nawet upiec ulubioną pizzę, chleb albo tort).

Rozpoczynając rejs z Szybenika, warto przepłynąć tuż koło morskich hodowli małż i ostryg. Nic nie smakuje tak dobrze, jak samodzielnie przygotowane małże po marynarsku lub ostrygi z białym winem podane na tle zachodzącego słońca.

Długość: 11,74 m
Szerokość: 6,79 m
Zanurzenie: 1,27 m
Silnik: 2 x 40 KM
Powierzchnia grota:
Powierzchnia foka:
Łączna powierzchnia ożaglowania:

Ogólne

koja w części dziobowej
ogrzewanie
wiatraczki w salonie
wiatraczki w kabinach
zbiornik czarnej wody
pościel
ręczniki

Kuchnia

Kuchenka gazowa
Kawiarka
Wyposażenie kuchenne (garnki, naczynia, sztućce)
Piekarnik gazowy
Lodówka
Dodatkowa lodówka
Ekspres do kawy Dolce Gusto

Rozrywka

Głośniki w salonie
Głośniki w kokpicie
WIFI
Bluetooth
MP3

Pokład

Kotwica z łańcuchem
Bimini
Materace w kokpicie
Stół w kokpicie
Prysznic w kokpicie
Elektryczna winda kotwiczna
Drabinka kąpielowa
Wysięgniki do pontonu
Ponton (RIB)
Silnik do pontonu 5 KM
Elektryczny kabestan manewrowy

Nawigacja

Radio VHF
Autopilot
Kompas
Wielofunkcyjny wyświetlacz GPS z mapą elektroniczną przy kole sterowym
Log
Wiatromierz
Mapy
Locja
Navtex

Elektronika

Ładowarka
Gniazda 220V
Akumulatory serwisowe
Podłączenie brzegowe 220
Bojler ciepłej wody
Gniazda USB
System monitorowania akumulatorów

ikonaUdogodnienia

  • WiFi
  • Bluetooth
  • MP3
  • kawiarka
  • ekspres do kawy Dolce Gusto
  • RIB