Badi

>

Rok
Kabiny / Liczba osób: /
Łazienki:
Zbiornik paliwa:
Zbiornik wody:

IkonaOpis

Lagoon 50 „Badi” to bardzo komfortowy katamaran żaglowy, który od 2019 roku pływa we flocie The Yachting Club. Ten wyjątkowy katamaran czarterowany jest ze skipperem, który może mieszkać w kabinie znajdującej się w części dziobowej. Warto zwrócić uwagę, że na tym jachcie znajduje się aż 6 kabin dwuosobowych. Zarówno kabiny rufowe, jak i dziobowe są bardzo wygodne, mają duże łóżka z dostępem z 3 stron oraz duże szafy i szuflady na rzeczy. Dwie kabiny wewnętrzne są minimalnie mniejsze, ale nadal na podwójnym łóżku z łatwością zmieszczą się dwie osoby dorosłe lub dzieci. Wentylację w tych kabinach zapewnia okno sufitowe wychodzące na salon. Na jachcie są 4 wygodne łazienki z osobnymi kabinami prysznicowymi.

Niezaprzeczalnym atutem katamaranu Lagoon 50 „Badi” jest przestrzeń – salon z dużą sofą w kształcie litery U to idealne miejsce do relaksu dla całej załogi. W części kuchennej mamy do dyspozycji duży blat, głęboki i wygodny zlew oraz kuchenkę gazową z piekarnikiem. Szuflady oraz górne szafki zaprojektowano tak, by w kuchni znalazły się wszelkie potrzebne naczynia i sprzęty (m.in. garnki, sztućce, kieliszki, szklanki, miski, ekspres do kawy, kawiarka i shaker do drinków).

W trakcie rejsu jak i podczas postoju z pewnością spędzicie wiele czasu w dużym, szerokim kokpicie. Znajdują się tutaj wygodne kanapy i rozkładany stół, a także podręczny zlew, przy którym będziecie mogli przygotować ulubione przekąski i napoje.
Pokład dziobowy to idealne miejsce do relaksu i kąpieli słonecznych – znajdują się tutaj przyjemne siedziska, które można łatwo rozłożyć jak leżaki. Na górnym pokładzie – obok stanowiska sterowniczego – znajdują się kolejne materace do opalania i relaksu na wodzie.

Długość:
Szerokość:
Zanurzenie:
Silnik:
Powierzchnia grota:
Powierzchnia foka:
Łączna powierzchnia ożaglowania:

Ogólne

Kuchnia

Rozrywka

Pokład

Nawigacja

Elektronika

ikonaUdogodnienia

Kalendarz dostępności

ikona

termin
niedostępny

Choose Your date