Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/dobrejachty875/domains/the-yachting-club.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/dobrejachty875/domains/the-yachting-club.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/dobrejachty875/domains/the-yachting-club.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Grecja – otwieramy nową bazę - The Yachting Club

Grecja – otwieramy nową bazę

Zaplanuj swoje letnie wakacje w Grecji!

Otwieramy kolejną bazę The Yachting Club – po Chorwacji i Grenadzie – zapraszamy Was na wyjątkową przygodę na błękitnych greckich wodach. Nasza baza mieści się w Marinie ZEA w Atenach/Pireus.

Grecja oferuje wszystko, o czym można zamarzyć podczas wakacji na jachcie: bajecznie niebieska woda, delfiny, kolorowe kwiaty, gwarne miasta, genialna kuchnia i nieprzyzwoicie dużo słońca. Na Cykladach czeka na Was jedna z najpiękniejszych wysp świata – Santorini, znana z białych domków i kościołków misternie wbudowanych w wulkaniczne skały.

Kto raz odwiedził Grecję, już zawsze będzie chciał tu wracać, aby zatopić się w niepowtarzalnej atmosferze, zawieszonej gdzieś między współczesnością, a odległymi, arkadyjskimi czasami.

Pozostałe aktualności

Dlaczego w tym roku postawić na czarter w Chorwacji? 7 powodów, by żeglować z The Yachting Club

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od najpiękniejszej pory roku – słonecznych wakacji w Europie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie w tym roku spędzić wakacje z rodziną i przyjaciółmi i wolicie unikać zatłoczonych środków transportu oraz dużych skupisk ludzkich, to właśnie czarter katamaranu w Chorwacji jest najlepszym pomysłem i świetną alternatywą dla hoteli oraz dużych statków wycieczkowych.

Czartery w Dubrowniku!

Otwieramy kolejną bazę czarterową w Chorwacji – zapraszamy na żeglarskie wakacje w Dubrowniku.

Karaiby przez cały rok!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Od tego roku nasza baza na Karaibach będzie otwarta przez cały rok, zapraszamy więc na wspaniałe żeglarskie wakacje na pokładzie katamaranów Lagoon.

Pokaż starsze aktualności