Czartery w Dubrowniku!

Otwieramy kolejną bazę czarterową w Chorwacji – zapraszamy na żeglarskie wakacje w Dubrowniku.

Od 1 kwietnia The Yachting Club będzie oferować czartery katamaranów w dwóch bazach w Chorwacji – w Szybeniku oraz w Dubrowniku. Nasza nowa baza mieści się w fantastycznej Marinie Frapa w Dubrowniku, który jest jednym z najpiękniejszych chorwackich miast, słusznie nazywanym „Perłą Adriatyku”. Miasto to oczarowuje wyjątkową lokalizacją i architekturą, a spacer uliczkami wykonanymi z białego kamienia, pośród urokliwych budynków o czerwonych dachach zapada na długo w pamięć. Dubrownik jest doskonałym miejscem do żeglarskich wakacji w południowej Dalmacji oraz świetną bazą wypadową do Czarnogóry.

Marina Frapa to jedna z najnowszych chorwackich marin, oddana do użytku w 2019 roku, posiadająca ponad 200 w pełni wyposażonych miejsc cumowniczych z dostęem do wody i elektryczności. Marina Frapa to jedyna marina w Chorwacji z zadaszonymi kejami i specjalnym miejscem do opróżniania zbiorników dla każdego jachtu. Podświetlone kolorowym światłem LED nabrzeża i keje tworzą wspaniałą atmosferę tego miejsca. Na terenie mariny znajduje się restauracja oraz basen z podgrzewaną wodą, w pobliżu zlokalizowane są duże galerie handlowe, w których można zaopatrzyć się w produkty potrzebne na cały rejs.

Czartery katamaranów z Dubrownika:
Lagoon 39 „Black Cat”
Lagoon 40 „Tortilla Flat”
Lagoon 42 „Ice Cat”
Lagoon 450 „Zuzo 2nd”
Lagoon 46 „Creo Two”
Lagoon 50 „Badi”
Lagoon 50 „Blue Bird”
Lagoon 620 „Duo Life”

Pozostałe aktualności

Dlaczego w tym roku postawić na czarter w Chorwacji? 7 powodów, by żeglować z The Yachting Club

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od najpiękniejszej pory roku – słonecznych wakacji w Europie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie w tym roku spędzić wakacje z rodziną i przyjaciółmi i wolicie unikać zatłoczonych środków transportu oraz dużych skupisk ludzkich, to właśnie czarter katamaranu w Chorwacji jest najlepszym pomysłem i świetną alternatywą dla hoteli oraz dużych statków wycieczkowych.

Czartery w Dubrowniku!

Otwieramy kolejną bazę czarterową w Chorwacji – zapraszamy na żeglarskie wakacje w Dubrowniku.

Karaiby przez cały rok!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Od tego roku nasza baza na Karaibach będzie otwarta przez cały rok, zapraszamy więc na wspaniałe żeglarskie wakacje na pokładzie katamaranów Lagoon.

Pokaż starsze aktualności